BGN

ЛукБук скоро з'явиться

Історія бренду BGN (БГН)

Скандально відомий "французький" бренд жіночого одягу. Прийнято вважати що BGN Paris (БГН) має дві історії свого виникнення - красиву офіційну і ту, яку викрили в ході його роботи. Офіційна розказує нам про невідомого дизайнера Джанні Стракваданьо (Gianni Stracquadanio) який в 1999 році створив прет-а-порте бренд BGN в самому центрі Парижа в районі бульвару Сен-Жермен (Saint Germain des Pres), але стежачи за розвитком бренду починає виникати маса питань. Чому фірмовий магазин BGN у Франції тільки один? Чому бутики бренду BGN ростуть в Туреччині та країнах СНД як гриби після дощу і при цьому, ніде в світі їх більше немає? Та й сам офіційний сайт має дивний набір мов - міжнародна англійська, "рідна" французька, турецька, російська і для загального подиву українська. Ниточка розслідування приводить нас до власника бренду спочатку називаного Beggon - турецької компанії Zer Tekstil Ltd. Вона яскраво засвітилася з 2004 року починаючи просувати свою нову нібито італійську марку Monica Ricci. Надалі не дивно стає те, що брендовий одяг під ім'ям Моніки Річчі як торгова марка зареєстрована в турецькому місті Бурса (Bursa, Turkey). Після розмотки клубка повернемося до початкової теми розмови. Звичайно BGN це зовсім не турецька підробка - це дуже навіть успішний в СНД бренд жіночого одягу створеної більше для урочистих і неординарних заходів, ніж для повсякденного використання. Чому ж тоді BGN PARIS? Можливо це просто стратегія власника направленая на імідж бренду і розвиток даного виключно на теренах Східної Європи і Середньої Азії?

Акції, промокодом і знижки BGN

Цей розділ знаходиться в розробці, відвідайте нас пізніше і ви знайдете тут промокоди BGN (БГН) на деякі лінійки одягу і аксесуарів.

Де купити BGN (БГН)?

Магазинів BGN (БГН) в Києві тільки один і швидше за все офіційний, інтернет-магазину компанії в мережі немає, але його продукцію можна купити в маркетплейсах.

Коротка довідка

  • Рік заснування: 1999
  • Країна бренду: Туреччина
  • Категорія: BGN жіночий одяг
  • Найпопулярніші продукти: сукні BGN
  • Офіційний сайт: немає