Burberry

ЛукБук скоро з'явиться

Історія бренду Burberry (Барбері)

Відомий британський бренд історія якого налічує вже понад півтора століття. Burberry (Барбері) перш за все славиться традиційними англійськими тренчкотами (плащами). Саме цей елемент верхнього одягу приніс перший і колосальний успіх бренду, до цього дня плащі Burberry випускаються на власних виробничих потужностях на відміну від інших елементів одягу. З тих пір марка стала могутнім європейським будинком моди і тримає гілку першості і по нині представляючи кожен сезон нові, оригінальні колекції на кращих світових подіумах. Батьком бренду вважається Томас Барбері (Thomas Burberry) який в далекому 1856 відкрив свій перший магазин одягу, поруч з власною мануфактурою. Пізніше була винайдена перша в світі дихаюча непромокаюча тканини, під назвою габардин, яка і лягла в основу популярних тренчкотів Burberry (плащів Burberry). Пізніше бренд прославився знаменитою кліткою Барбері в основу якої увійшли: чорний, білий, червоний і пісочний кольори. Ця клітина стала такою популярною, що бачачи її кольори будь-хто, хто знає марку Burberry відразу асоціює їх з брендом навіть якщо ніде не вказано назву Burberry.

Акції, промокоди і знижки Burberry

Цей розділ знаходиться в розробці, відвідайте нас пізніше і ви знайдете тут промокоди Burberry на деякі лінійки одягу і аксесуарів.

Де купити Burberry?

Магазинів Burberry в Києві не багато, всього один, знаходяться він: Burberry на Хрещатику, крім того одяг і аксесуари цього бренду можна замовити в офіційному інтернет-магазині Burberry.

Коротка довідка

  • Рік заснування: 1856
  • Країна бренду: Великобританія
  • Категорія: Burberry чоловічий одяг, Burberry жіночий одяг, Burberry дитячий одяг, Burberry аксесуари, Burberry взуття, Burberry парфумерія
  • Найпопулярніші продукти: Burberry поло, Burberry панама, Burberry плащ, Burberry тренчкот, Burberry шарф
  • Офіційний сайт: www.burberry.com