Chanel

ЛукБук скоро з'явиться

Історія бренду Chanel (Шанель)

Ця марка тісно пов'язана з особистістю, яка перекроїла світ і зробила його більш звичним для себе самої, що вдається далеко не всім великим завойовникам і владикам світу. Габріель Шанель (Gabrielle Chanel) народилася в далекому 1883 році, зрозуміло, французький модний будинок Chanel не розпочинає свою історію з цієї дати. В юності акуратна маленька дівчина працювала в одному з французьких кабаре, де і отримала прізвисько Коко, яке згодом стало нерозлучним з покликанням всього її життя. У 1909 році Коко Шанель відкрила свій маленький магазинчик в дуже вдалому місці де збирались люди з вищого світу, що посприяло популяризації незвичних для того часу нарядів пошитих особисто Шанель. Ідея полягала в тому що самій Коко дуже не подобалася безглуздий одяг того часу, який відображав пихатість і розкіш епохи кінця XIX століття. Не дивно, що у такого бунтарського і революційного погляду на усталений світ відразу знайшлися як маси шанувальників, так і маси противників. З тих пір для Коко почалася довга і терниста дорога на вершини, спочатку французького, а потім і світового модного олімпу. За цей час було винайдено чимало унікальних предметів гардеробу та аксесуарів, які зараз нам здаються цілком звичними, але тоді за їх появу в світі моди доводилося боротися і боротись запекло.

За час бурхливої ​​діяльності аж до дня своєї смерті 10 січня 1971 року Коко Шанель (Coco Chanel) встигла багато. Її генію належить лінійка жіночої парфумерії та всесвітньо відомий Chanel №5, жіночі брючні костюми і давно усталений тренд - маленьке чорне плаття little black dress. Сьогодні будинок Chanel є легендою і іконою сучасного світу моди, він випускає як колекції прет-а-порте, так і лінійки від-кутюр, займається виробництвом парфумерії та всіляких предметів розкоші. Магазини марки на сьогоднішній день налічують 310 одиниць по всьому світу і є елітними закладами для справжніх гурманів високої моди.

Акції, промокоди і знижки Chanel

Цей розділ знаходиться в розробці, відвідайте нас пізніше і ви знайдете тут промокодом Chanel на деякі лінійки одягу, взуття, аксесуарів і парфумерії.

Де купити Chanel (Шанель)?

Фірмових магазинів Chanel в Києві не так багато, але знайти їх можна, наприклад в: Chanel в Mandarin Plaza (Chanel в Мандарин Плаза), загалом одяг, взуття та парфумерію Chanel можна купити онлайн в офіційному інтернет-магазині компанії.

Коротка довідка

  • Рік заснування: 1910
  • Країна бренду: Франція
  • Категорія: жіночий одяг Chanel, чоловічий одяг Chanel, аксесуари Chanel, парфумерія Chanel
  • Найпопулярніші продукти: Shanel Shans (Шанель Шанс), Шанель 5 (chanel 5), Chanel Coco Mademoiselle (Шанель Коко Мадмуазель)
  • Офіційний сайт: www.chanel.com