Oodji

Сортировать по:
Фильтр

Історія бренду Oodji (Oggi, Оджи)

Молодий бренд одягу з Росії. Був заснований зовсім недавно в 1998 році в місті на Неві - Санкт-Петербурзі. Спочатку був представлений як бренд жіночого одягу, але в 2010 разом з повномаштабною експансією на західні ринки була зроблена успішна спроба в створенні чоловічої лінійки одягуoodji (OGGI, Оджи, Уджі). Цікавим є той факт що над останньою працювали тільки французькі дизайнери, напевно для того що б на світовій арені відразу отримати визнання і не вдарити обличчям в бруд. До слова, для того щоб розширити свою діяльність на світовому ринку Оджи довелося провести безліч структурних змін найбільшими з яких стали ребрендинг торгової марки і з виходом колекції Осінь-Зима в 2010 звичний для багатьох в Україні брендовий одяг OGGI змінює свою назву на OODJI. На сьогодні одяг під торговою маркою OGGI - OODJI проводиться в Росії, Китаї та Індії, а власник цього бренду компанія "Август" займає гідне місце не тільки на пострадянському просторі але і будує плани конкурувати з іменитими брендами заходу на їх території.

Акції, промокодом і знижки oodji

Цей розділ знаходиться в розробці, відвідайте нас пізніше і ви знайдете тут промокоди Oodji (OGGI) на деякі лінійки одягу і аксесуарів.

Де купити Oodji?

Магазинів Oodji в Києві багато, крім того одяг можна купити онлайн в офіційному інтернет-магазині компанії. У Києві магазини знаходяться в: Оджи Караван, Оджи Оушен Плаза (Оджи Ocean Plaza), Оджи Проспект, Оджи River Mall, Оджи Dream Town

Коротка довідка

  • Рік заснування: 1998
  • Країна бренду: Росія
  • Категорія: Оджи жіночий одяг, Оджи чоловічий одяг, Оджи дитячий одяг, Оджи домашній одяг
  • Найпопулярніші продукти: Оджи джинси, Оджи верхній одяг, куртка Оджи
  • Офіційний сайт: oodji.com