United Colors of Benetton

ЛукБук скоро з'явиться

Історія бренду United Colors of Benetton (Бенеттон)

Закінчення Другої світової війни дало відлік для багатьох відомих сьогодні компаній і виробників. Саме ця подія зіграла роль очищення в Європі і саме вона в повній мірі змусила почати з нуля життя громадянського суспільства в цілому. Маленьке містечко на півночі Італії, звичайна сім'я, пізнала всі жалі важкого воєнного часу. Мати, що залишилася одна з чотирма дітьми, найстаршою з яких була дочка, здавалося б, патова ситуація, але ні! Люди які пережили найстрашніші роки ХХ століття не можуть здатися просто так, особливо коли в повітрі вже витає свіжість нового, мирного життя.

Крім дочки, найстаршим чоловіком, якщо так можна сказати, в родині був десятирічний Лучано Бенеттон (Luciano Benetton). Йому не залишалося нічого крім як залишити школу й податись на підсобні роботи щоб хоч якось допомагати родині. Пару років юному Лучано не представлялося ніяких кращих перспектив з роботою поки в 1949 році йому не посміхнулася вдача і хлопця взяли помічником в магазинчик з одягом. Починалася ця історія в невеликому містечку Тревізо на півночі Італії (Treviso, Italy) коли про поняття брендовий одяг і зовсім не чули. На новій роботі старший Бенеттон отримав перші навички роздрібних продажів і побачив світ одягу, яким він є зсередини.

Складні післявоєнні роки були характерні мінімальними доходами населення і в той час поки Лучано намагався заробляти, щоб забезпечити сім'ю, його старша сестра Джуліана Бенеттон (Giuliana Benetton) допомагала матері вдома, а у вільний час намагалася піклуватись про молодших братів. Їй хотілося, щоб вони добре виглядали навіть в такий складний час, а тому як у неї виходило в'язати, Лучано обзавівся яскраво-жовтим в'язаним светром. Нічого подібно тоді в магазинах не було і виходячи в ньому в місто він тільки те й робив, що ловив заздрісні погляди з сірого, похмурого післявоєнного натовпу. Далі було більше, друзі, знайомі і сусіди, а часом і зовсім незнайомі перехожі цікавилися де він взяв таку річ. І тут в голові у молодого хлопця зародилася слушна думка.

Він запропонував Джуліані співпрацю і в 1955 році у них з'явилася перша маленька колекція, яка налічувала 20 светрів. Реалізацією зайнявся Лучано. Він ходив від дверей до дверей і пропонував купити незвичайний для того часу одяг. Підприємство виправдало покладені на нього надії, светри швидко продалися і питання що робити далі не стояло. Так почалася історія бренду United Colors of Benetton. Лучано найняв на допомогу сестрі пару помічниць, а сам спішно зайнявся реалізацією нових партій. У 1962 році змужнілий Benetton зрозумів, що так далі триватимуть не може і потрібно терміново отримувати вигоду з постійно зростаючого попиту, а їх можливості чисто технічно цього дозволити вже не можуть. Він збирає речі і відправляється на батьківщину вовни і промислового в'язання в Шотландію. Поїздка виявилася дуже вдалою, сімейний бізнес обзавівся не тільки технологіями, а й кількома списаними в'язальними верстатами.

У 1965, нарешті, з'явилася офіційно зареєстрована сімейна компанія Benetton Group SpA. Коло діяльності розширилося і більше не зупинялось тільки на одних светрах. Вміле сімейне управління трьох братів і сестри дали прекрасний старт молодої провінційної компанії. Яскраві тони одягу і доступна ціна зробили її популярною, особливо для молоді. Добре продумане оформлення магазинів Benetton, також зіграло важливу роль. Це вони першими запровадили принцип самообслуговування в Фаст-фешн індустрії (Fast-Fashion), коли будь-хто міг зайти в магазин взяти з полиці вподобану йому річ, сховатися в примірювальній, а потім просто оплатити її на касі. Цей фірмовий стиль яскраво відділив магазини Benetton від інших. Разом з франчайзингом популярність бренду в Італії росла як гриби після дощу. Каталог одягу Benetton в 1969 році був визнаний в Парижі - столиці світової моди, а 70-ті роки для бренду відкрились ринки Америки.

Рік 1982 приніс Лучано як нові знайомства так і нову філософію для компанії Benetton (Бенеттон). Поштовхом до цього стала співпраця з паризьким рекламним агентством Eldorado. Зокрема, вони запропонували просувати Benetton не просто як бренд виробник одягу, а створити рекламну кампанію, в якій Benetton буде представлений як особливий стиль життя. Так була запущена реклама, яка згодом стала візитною карткою компанії. Колір - це Benetton, говорив її девіз. У 1989 бренд вирішив відмовитися від співпраці з агентством, вважаючи що в стані сам продовжувати яскраві тенденції своєї рекламної компанії. Новим слоганом став - United Colors of Benetton, змінився логотип, а реклама стала агресивнішою. Вона демонструвала загальновідомі фобії населення розвинених країн: расизм, аборти, тероризм, СНІД, релігійну нетерпимість та багато іншого. Її провокативність не раз ставала приводом для судових позовів, але з іншого боку, допомогла створити стовідсоткову впізнаваність торгової марки.

Сьогодні United Colors of Benetton або як ще пишуть unitedcolorsofbenetton (юнайтед Колорс оф Бенетон) настільки диверсифікувала лінії своїх виробів, що в них увійшли дитячі іграшки, годинники, косметика, валізи, канцелярське приладдя, окуляри і навіть фірмові кольорові презервативи. Материнська група компаній Benetton Group володіє брендами Sisley - модний одяг, United Colors of Benetton - повсякденний одяг, Killer Loop - "одяг для вулиць" і Playlife - одяг для відпочинку.

Акції, промокоди і знижки United Colors of Benetton

Цей розділ знаходиться в розробці, відвідайте нас пізніше і ви знайдете тут промокоди United Colors of Benetton на деякі лінійки одягу і аксесуарів.

Де купити United Colors of Benetton (Бенеттон)?

Магазинів United Colors of Benetton в Києві досить, їх можна знайти: Benetton на Хрещатику, Benetton SkyMall, Benetton Ocean Plaza, Benetton Lavina, Benetton Cosmo Multimall, Benetton River Mall (Бенеттон Рівер Молл), також одяг цього бренду можна купити онлайн в офіційному інтернет-магазині компанії.

Коротка довідка

  • Рік заснування: 1965
  • Країна бренду: Італія
  • Категорія: Benetton чоловічий одяг, Benetton жіночий одяг, Benetton дитячий одяг, Benetton аксесуари, Benetton взуття
  • Найпопулярніші продукти: Benetton поло, джинси Бенеттон, Бенеттон светри, Бенеттон футболки
  • Офіційний сайт: www.benetton.com