Різдво за версією Ralph Lauren

Категории
Эта статья была обновлена 15 2021,

Різдво за версією Ralph Lauren

Напередодні великих новорічних свят кожен поважаючий себе бренд хоче запропонувати свої кращі напрацювання і рішення для сотень своїх прихильників. Не можуть собі дозволити стояти осторонь від цієї ейфорії навіть молоді марки, які пропагують стиль кежуал, не кажучи вже про шанованих і всім відомих брендах. Минулого тижня Ralph Lauren представила дещо незвичну різдвяну рекламну кампанію.

Ralph Lauren без звичних різдвяних вогників

В фотогалерея потрапила на офіційний сайт і в руки сотням журналістів, головну роль зіграла відома російська топ-модель Валентина Зеляева (Valentina Zelyaeva). Самі роботи фотомайстра зі світовим ім'ям Річарда Фіббса (Richard Phibbs) на перший погляд здалися трохи незвичайними, якщо враховувати, що на них немає звичної для різдвяної тематики розсипи мільйонів теплих вогників. Навпаки, кольору стримані, можна навіть сказати переважають строгі відтінки червоного, чорного і білого тонів. Якщо розглядати епізоди на природі то це, як правило, картини пізньої осені з милими тваринами в кадрі. Крім того, де фото в оселі, на задньому плані можна помітити постельное белье вальтери, а так же розкішні килими і благородний інтер'єр.

Ralph Lauren звичайно багатьох здивував такою незвичайною різдвяною рекламної кампанією, але її можна трактувати і з того боку, що вона виконана в основних кольорах справжнього Різдва, але подана в досить суворому і класичному стилі. Одним словом рівень бренду Ralph Lauren (Ральф Лорен) в черговий раз був підкреслений творцями цієї рекламної кампанії і після цього значимої в світі моди події кожна модниця може почати приглядати для себе щось новеньке від цієї елітної марки сучасності.

Комментарии
Пока нет комментариев
Написать комментарий
Имя*
Email
Введите комментарий*